Let us introduce you to our

RAVEN PEOPLE

BLACK RAVEN clothing raven people DEE DEE

David ”DeeDee” Pospíšil (drummer)

EN | David ”DeeDee” Pospíšil is the biggest music freak we have ever met. It looks like he was born with headphones on his head and drumsticks in his hands. One band is not enough for DeeDee so he has four of them. Besides his main underpunk band A BUDE HŮŘ, where he drums since 2007, he plays in metal band KRUTON, blackened hc-punk HYDRAULITER and also in alternative rock band FAKETOWN.

CZ | David ”DeeDee” Pospíšil je ten největší hudební maniak, jakýho jsme kdy poznali. Do bicích začal mlátit snad ode dne, kdy se narodil a na ulici ho nepotkáte jinak než se sluchátkama na hlavě. Jedna kapela DeeDeemu nestačí, a tak jich má  hned čtyři. Vedle jeho hlavního angažmá v underpunkový kapele A BUDE HŮŘ, ve který hraje od roku 2007, mlátí do bicích i v metalový kapele KRUTON, blackened hc-punkovým HYDRAULITER a nesmíme zapomenout ani na kapelu FAKETOWN, která hraje alternativní rock.

David “Vopička” Strnad (guitarist)

CZ | Kytarista A BUDE HŮŘ David “Vopička” Strnad se pohybuje na český punkový scéně už hezkou řádku let. Na kytaru začal hrát ve 14 letech a hobloval to na ní například v punkrockové kapele 2ZZEX s legendárním bubeníkem Jaroslavem „ERNO“ Šedivým. Od roku 1997 ale hraje právě ve zmiňovaných ABH. Natočil s nima 6 studiovek a odehrál stovky koncertů. O něco méně, za to mnohem tlustších strun trhá také jako basista v alternativní rockové kapele FAKETOWN. Krom jeho muziky je ale nejvíc hrdej na to, když na Trutnovským festivalu s kapelou oblepili samolepkama ABH kompletní čelní sklo autobusu samotnýmu bohu rock’n’rollu Lemmymu z Motörhead. Traduje se, že Lemmymu tehdy podanou ruku na omluvu, si dodnes nedovolil umýt mýdlem :). Jo, je to blázen tenhle Vopička…

BLACK RAVEN clothing raven people Vopička
BLACK RAVEN clothing raven people Kuba

Kuba Špička (songwriter, guitarist)

EN |